Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A percy jackson könyvekben...

A percy jackson könyvekben van egy dolog amit nem értek! Ez jó így vagy ez egy hiba? Többi lent

Figyelt kérdés
A Percy jackson könyvsörozatnak sajnos csak az első 3 könyvt tudtam elolvasni, de igy is megakadt valamin a szemem! A harmadik könyvben (meg a többiben is) leirták hogy a bungaloknal középen van Héra és Zeusz flisten gyermekeinek bungaloja, Zeusztol jobbra pedig 5 isten bungalo Hérátol balra ugyanigy 5 istenno bungalo. A 3. Könyv végén (amikor Artemisz s Anab3th megmentése után felmennek az Olimposzra) felsorolják az isteneket! Zeuszt ès Hérat kiveszem így 10 Isten és Istennőnek kéne lennie, ez a bungaloknal kiderult. De 6 isten van (Poszeidon, Hephaisztosz, Árész, Apollón, Dionuszosz, Hermész) és négy istennő (Artemisz, Afrodité, Athéné, Démétér)!!! Tehát a bungaloknal nem lehet 5 isten s 5 istenno mert nem ennyien vannak! Vagy csak nekem maradt ki valami?

2018. júl. 25. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi tetszik a kép csak a bal also sarok nem. Ott van egy bungalo Hádsz nevével!! A 3. Konyvbn kiemelik hogy Hadesznak nincs bungaloja a taborban. De amugy korrekt a kep koszi!,!
2018. júl. 25. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az 5. könyv végén építik ha jól emlékszek tisztelettből mert addig csak a főistenneknek volt bungalója a táborban Ω alakba rendezve. Itt az alakját jobban láthatod. [link]
2018. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dionüszoszé az a bungaló. Mivel ő Hesztia helyét vette át igy a női oldalra került. A trónja is a női oldalon van.
2018. júl. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4. A 3. Bungalo poszidone 4.5.6.7.pedig 4 masik istene 8.Artemiszé 9.10.11. Mas istennoke 12. Pedig hermészé

gondolom igy van mert szerintem az elso fele ferfiake masodik noke+hermesz mint kiderult az elso konyvben.

2018. júl. 27. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebbi kérdés, de a legutóbbi kommentednél kérdező, kiakadtam.

Az 1-es bungaló Zeuszé, a 2-es Héráé, 3-as Poszeidón, 4-es Démétér, 5-ös Árész, 6-os Athéné, 7-es Apollón, 8-as Artemisz, 9-es Héphaisztosz, 10-es Aphrodité, 11-es Hermész, 12-es Dionüszosz.

Tehát összegzésbe a páratlan számú bungalókban a férfi istenek gyerekei vannak, a páros oldalba a nő isteneké. Dionüszoszé pedig azért 12-es, mert Hesztia adta át neki a helyét a főistenek között, és mint már egy előttem lévő válaszoló is megírta, a trónja is a női oldalon van

2018. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!