Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani izgalmas...

Tudnátok ajánlani izgalmas lerakhatatlan könyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Valójában olyan könyv ötletet szeretnèk kapni, mely teljesen magaba szippant:D Legyen benne romantikus szál, de ne arról szoljon a könyv. Szeretem a fantasy dolgokat is! Nagyon fontos, hogy már az elejètől ne tudjam lerakni :)

2018. júl. 29. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Andrzej Sapkowski: Vaják (Witcher) sorozata 8 könyvből áll teljesen magával ragad.
2018. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Csak ajánlani tudom, amit az előző válaszoló írt.
2018. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos, az "izgalmas" és "lerakhatatlan" elég relatív fogalmak, kinek mi az izgalmas és letehetetlen, de Amy Kathleen Ryan Ragyogás c. könyve lehet tetszene. Valamint - noha ez nem fantasy, sőt - ott van még Ruta Sepetys Árnyalatnyi remény c. könyve, ami egy elég komoly könyv, megrendítő, viszont megéri elolvasni szerintem.
2018. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. júl. 29. 21:55
 5/8 anonim válasza:
A Percy Jackson sorozat nekem nagyon tetszett! Egyik kedvenc könyvsorozatom.
2018. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Silber trilógia

Párválasztó sorozat (bár a romantika az alapja, sokkal több van benne)

2018. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszaitokat!

Vegul Sarah J. Maas - Tüskék és rózsák udvara cimu sorozatat valasztottam! Mindenkinek ajanlom, aki hasonlo temaban keres konyvet, mint en! Eletem eddigi legjobb konyv sorozatat talaltam meg benne!

2018. aug. 9. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom Sarah másik könyvsorozatát, az Üvegtrónt. Mérföldekkel jobb, belevalóbb hősnővel, zseniális fordulatokkal.
2018. aug. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!