Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potterben melyik a...

Harry Potterben melyik a leghasznosabb Főbenjáró Átok a 3 közül?


2018. júl. 29. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem néztem meg a videót.

Számomra egyedül az Imperius lenne hasznos, mivel sem megkínozni, sem megölni nem akarok senkit, de az Imperius segítségével gyakorlatilag bármit elérhetnék. Hogy a leghétköznapibb példákat említsem, mindig én kapnám a megpályázott állást, vagy éppen meggyőzhetném az eladót, hogy féláron adjon el nekem valamit. Szóval, én az Imperiust látom a leghasznosabbnak.

2018. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval, az Imperio akkor is nagyon hasznos lehet ha valaki megtámad, mert ezzel lényegében harcképtelenné teszed. Nem is értem hogy ilyen helyzetekben miért nem legális használni.
2018. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Videót én sem néztem, és szerintem is teljesen egyértelműen az Imperio a leghasznosabb. Mlg ha meg is akarnék ölni valakit, meg tudnám neki parancsolni, hogy legyen öngyilkos.
2018. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a videót. Szerintem is imperio. Nem ölnék se nem kínoznék meg senkit.
2018. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.szavait adom szó szerint ez a véleményem nekem is.
2018. aug. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!