Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta a Boku no Hero...

Valaki olvasta a Boku no Hero mangát? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sok fórumon és facebook csoportban olvastam hogy Dabi Todoroki bátyja. Ez igaz? A mangában esetleg már volt olyan jelenet ahol ez kiderült?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. aug. 3. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Horikoshi nagyon utalgat rá, szóval hatalmas pofara esés lesz, ha még se így van.

De eddig még nem volt egyértelműen kimondva.

2018. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, még nem lett kimondva. Egyenlőre ez csak egy jól védhető teória.

Ami biztos, hogy a legutóbbi fejezetekig Endeavor nem ismerte fel Dabit és Dabi se utalt rá, hogy a fia lenne. Viszont a több kis árulkodó jel mellet, legutóbb megpendítették, hogy Endeavor legidősebb fiával lett valami (aki valószínűleg tűz típusú), de hogy mi történt vele, az nem derült ki. Talán halottnak hiszik? Esetleg világgá ment és évek óta nem hallottak felőle? Ha valóban valami ilyesmiről van szó, nem csoda, hogy nem ismerik fel. Idősebb lett, (én egy jó 5-6 évre tippelek) festve van a haja és új égett-varrott külseje van.

Én nem osztom azt a véleményt, miszerint Dabi egy törvénytelen, "kísérleti" gyereke Endeavor-nak. Szerintem, ha tényleg a fia, akkor ő csak is Todoroki Toya, Endeavor legidősebb fia lehet.

2018. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!