Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szélesi Sándor Kincsem c....

Szélesi Sándor Kincsem c. könyve, vagy a 2017-es Kincsem c. film hű a valódi Kincsem sztorihoz?

Figyelt kérdés
Elkezdtem olvasni Szélesi Sándor Kincsem c. könyvét, majd elkezdtem megnézni a filmet, és tele vagyok kérdésekkel. Most akkor hogy volt valójában és miért tér el a két történet teljesen egymástól?

2018. aug. 9. 19:17
 1/4 anonim válasza:
Szia! Még nem olvastam a könyvet, de a filmet láttam. Vegyük példának a táncot a kastélyban. Még nem voltak ilyen "fél combom kilátszik" szoknyák. Úgyhogy a filmnek picit piszkosabb a fantáziája! Remélem segítettem. :)
2018. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A filmnek a célja az volt, hogy eladható legyen. Márpedig ha a könyvbeli Blaskovich Ernő játszaná a főszerepet, akkor nem lett volna ekkora durranás. A filmben kb. Kincsem és Ernő neve valós, semmi más...még a ruhák se korhűek.


Ezeket olvad el, kiindulásnak jók.

[link]

[link]

2018. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első! Köszönöm a válaszod, kérlek olvasd el a második kommentet, hogy megértsd, hogy nem ilyesmikben tér el a kett egymástól, hanem konkréten AZ EGÉSZ SZTORI teljesen más.

Kedves második! Köszönöm szépen! Hozzád lenne még egy kérdésem. Nem háborít teljesen, hogy egy egész ORSZÁG RAJONG egy filmért, ami egy az egyben egy nagy hazugság, és konkrétan "ellopták" a Blaskovich és Kincsem nevet?

2018. aug. 18. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

(Második vagyok)


Én nagyon mérges voltam miatta. Szegény barátnőmet, aki imádta ezt a filmet kicsit magamra is haragítottam, (mikor már negyed órája ecseteltem mit is utálok ebben a filmben), hogy miért nem tudom meglátni ebben a jót... hát még azóta se sikerült (na jó a kastély tetszett :D)


Azzal nyugtatom magam, hogy legalább a műfajhoz nem írják oda, hogy történelmi...csak simán romantikus kalandfilm.

Az meg ugye nem számít, hogy az emberek hülyének vannak nézve. Ők jól szórakoztak, a bevétel pedig az egeket verte. Mindenki jól járt...elvileg.

2018. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!