Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék könyveket olvasni,...

Szeretnék könyveket olvasni, de nem nagyon találok fogamravalót. Ötletek?

Figyelt kérdés
Pontosabban, nem nagyon olvasok, de jó időtoltes ha egyszer van egy NEKEMVALÓ könyv a kezemben. Amiket olvastam és tetszett: John Green- Teknősök végtelen sora(ez nekem a kedvenc könyvem mostanság); Kemese Fanni- A napszemű Pippa Kenn-nel kezdődő trilógiája(ahh ez is super volt); Szent Johanna Gimi(régen olvastam, akkor tetszett, mar annyira nem..); Jacqueline Wilson-Lányok késésben' Mi a baj Lányok?' Lányok pácban könyvei...szóval kb apocalipszis téma tinikről...Tudtok kb ilyeneket ajánlani? Angol nyelvűt is mondhattok, nem probléma.

2018. aug. 10. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A többi John Green közt válogass, nagyon jó könyvek. Esetleg a Lenyűgöző teremtmények még, ami nekem nagyon tetszett, Neveletlen hercegnő naplója, Cassandra Clare könyvek, vagy Libba Bray.
2018. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! ♡♡♡
2018. aug. 11. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Alexandra Bracken - Sötét elmék

Samantha Shannon - Csontszüret


És +1, mert bár nem apokalipszis a téma, úgy érzem, hogy tetszene neked :)


Sarah J Maas - A Court of Thorns and Roses sorozata

Megjelent magyarul az első két rész, de ha élvezni is szeretnéd az olvasást, akkor maradj inkább az eredetinél a magyar fordítás borzalom.

2018. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Én a wattpadot ajánlom, ami a saját írású könyvek oldala, ott bőven fogsz találni.

Amik ott nekem a kedvenceim

Szerelmes lettem a bátyámba (Shawn Mendes)

Lehetőségek

Tombolás

Perzselő tűz

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de van rengeteg jó, toplista is van ott összállítva belőlük.

2018. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, úgy értettem, hogy kategóriánkon belül vannak a könyvek top listába állítva.
2018. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!