Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Libri vagy Alexandra? Melyiket...

Libri vagy Alexandra? Melyiket szeretitek jobban? Árak között van különbség? Ha igen, melyik olcsóbb?

Figyelt kérdés

2018. aug. 10. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Libri a legdrágább, az Alexandra olcsóbb nála, de van jóval olcsóbb: a Könytündér. Én mindig megnézem hol az olcsóbb, de eddig még mindig a Könyvtündér volt a nyerő (ezresekkel).
2018. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de elsőre elírtam a nevét, tehát Könyvtündér.
2018. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Ritkán veszek könyvet, inkább könyvtárba járok, de ha veszek, akkor Libriben szoktam, mert az van több is a környéken. Nem fogok órákat utazni egy könyvért.
2018. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:
100%

Az akciókat kell kihasználni.A Könyvtündér adja alapesetben a legnagyobb kedvezményt ( 25 % ), a többiek 15 és 20 % ( ez utóbbi is csak az új könyvekre és csak bizonyos ideig jár a Bookline-nál ) között mozognak.

A 3-as válaszolónak...

Online vásárolva nagyobb kedvezmény érvényesíthető ( figyelni kell a szállítási költségekre !) és sok átvételi megoldás ( futár, különböző csomagpontok ) közül lehet választani, anélkül, hogy órákat utaznál.

Libri webshopból vásárolva, Libri boltba kérve ingyenes az átvétel.

2018. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!