Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvek fiú szemszögből?

XxKekszxx kérdése:

Könyvek fiú szemszögből?

Figyelt kérdés
A műfaj igazából mindegy, én valami ifjúságira gondoltam, de bármi érdekel. Előre is köszönöm!:D

2018. aug. 21. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Percy Jackson és az olimposziak (5 könyv, első rész: A villámtolvaj)


Vannak felváltott szemszögesek, pl. Rocksztárt kaptam karácsonyra


Dan Wells: Nem vagyok sorozatgyilkos


Holly Black: White Cat -- A fehér macska


John Green: Alaska nyomában


John Green: Papírvárosok


Madeleine Roux: Asylum -- A bolyongó lélek


Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei


Ha tudsz angolul:

Magnus Chase and the Gods of Asgard (trilógia, első rész: The Sword of Summer)

>ebben vannak utalások a Percy Jackson sorozatra, mert ugyanabban az univerzumban játszódnak. Magában is el lehet olvasni, de jobban értékeled a felbukkanó meglepi karaktereket, ha olvastad a PJO-t.

2018. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ó, ha esetleg nem egyértelmű: csak a Rocksztárt írtam példának a felváltott szemszöghöz, az utána lévők mind fiúszemszögesek csak.
2018. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Darren Shan legtöbb könyve ilyen. Harry Pottert is idevehetjük, hiszen 95%-ban Harryt követjük.

Rick Riordan Percy Jackson könyvei.

Libabőr sorozatnak is vannak fiú főszereplős kötetei.

2018. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezek közûl el akarom olvasni bármelyiket meg kell, hogy rendeljem ? ( sajna a közelemben nincs könyvtàr, amikor voltam egynél akkor is vettem 6-8 könyvet, de sajna nagyon nehezen megoldható számomra... :/ ) Online nem lehet olvasni esetleg ? Èn inkább vicces,szórakoztató könyvekre lennék nyitott. Ami nem unalmas, hanem leköti az embert... Ilyenből mennyit ismertek ?
2018. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Harry Potter. 😄
2018. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!