Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lesz az szjg-nek...

Szerintetek lesz az szjg-nek filmje?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Szjg-ből max sorozatot lenne értelme csinálni, de egyelőre nincs ilyen tervben. Én szívesen megnézném, ha leforgatnák. :)
2018. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Gagyibb lenne, mint a könyv. :'DD
2018. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Hát én kifutnék a világból, ha egy olyan sorozatot csinálnának belőle, mint a Barátok Közt meg az Éjjel Nappal Budapest.

Hidd el, én örülnék a legjobban, ha Cortez élne a valóságban, de lehetetlen találni egy hozzá kicsit is hasonló srácot. Egyébként én nagyon könyvpárti vagyok. A sorozat/film egyáltalán nem adná vissza a könyvet. Sok velem egykorú az SzJG miatt szerette meg az olvasást és ez egy nagyon jó dolog. 10-ből 9 esetben a könyv mindig jobb, mint a film adaptáció.

Szerintem nem lesz film belőle. Nagyon remélem....

13/L

2018. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ! Remélem lesz filmje
2018. szept. 9. 14:39
 5/6 anonim válasza:
Szia! Már egy hónapos a kérdés de azért leírom amit tudok. Laura nem szeretné ha film készülne beléle pedig több felkérést is kapott. 7gy gondolja hogy mindenki bízza a saját fantáziájára
2018. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi !
2018. okt. 9. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!