Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tudná ennek a könyvnek...

DevineGlory kérdése:

Valaki tudná ennek a könyvnek a címét?

Figyelt kérdés
Sziasztok könyvmolyok! Nagy kérdéssel és reménnyel írok ide. Van egy könyv amit kb 8 éve olvastam, nem mai darab, már akkor sem volt az. De imádtam, és a címét nem tudom pedig újra olvasnám 😞 . Egy festő szegény leányról és egy gazdagabb családból származó fiú szerelméről szól. A fiú édesanyja nevére emlékszem, Marionnak hívták. Nem szerette a leányt mert szegény volt. Titokban összeházasodtak, de a lány gyönyörű arca tönkrement az esküvő utáni autóbalesetben . A fiú azt hiszi a lány meghalt, de Marion megkeresi őt a kórházban és felajánlja hogy újra gyönyörűvé teszi az arcát ha megígéri hogy távol tartja magát a fiútól, ami így is lett. A többire sajnos nem emlékszem, csak hogy a lánynak fekete haja van, és egy gyöngysort rejt el közösen a fiúval, így találnak újra egymásra, hogy a lány meglátogatja a gyöngysort. Azthiszem (talán) kék borítója volt. Valaki esetleg? Köszönöm szépen! 😔

#könyv ##marion ##szerelmeskönyv ##romantikuskönyv ##régikönyv
2018. szept. 20. 22:18
 1/1 anonim válasza:
Danielle Steel Ígéret
2018. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!