Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy könyvet, de nem...

Keresek egy könyvet, de nem tudom a címét?!?

Figyelt kérdés
Régebben olvastam egy könyvet, arról szólt hogy van egy pasi aki évek múlva hazamegy a szülőfalujába, ahol szerelmét hagyta,de megtudta hogy ő azóta férjhez ment. Kiderül, hogy azért házasodott meg a lány mert már terhes volt a gyerekével,de őt nem tudta elérni. Addigra már elvált a férjétől. Az egész falu tudja hogy a kislány az ő gyereke,csak ő nem. Amúgy azt hiszem a nőnek volt valami bababoltja, és talán a címben is benne van hogy játékbababolt.

#könyv #játékbababolt
2018. okt. 4. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Több milliárd könyv van a világban nem hiszem, hogy bárki is ismerné ezt. Esetleg az íróját nem tudod?Akkor könnyebb lenne. Bocs, hogy későn válaszolok.
2018. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom ki írta,ha tudnám már megtaláltam volna.
2018. okt. 19. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Moly.hu-n van egy zóna kifejezetten az ilyen esetekre, próbáld meg ott feltenni a kérdést:

[link]

2018. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm másadik válaszadó,megtaláltam.
2018. okt. 20. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!