Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Légy jó...

Mi a véleményetek a Légy jó mindhaláligról?

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szavakkal nem tudom leírni mennyire utáltam. Kegyetlenség egy hetedikes kezébe nyomni, hogy "Nesze, olvasd, élvezd!". Ha felnőtt fejjel olvasom, még lehet, hogy tetszik, de így annyira negatív volt az élmény, hogy nem tudnál nekem annyit fizetni, hogy még egyszer a kezembe vegyem. Még egy pók lecsapása céljából sem.
2018. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló. :) Csak èn egyszerűen alig emlékszem rá. Annyi megmaradt, hogy sajnáltam szegény gyereket mikor ott sírt a tanárok előtt. Bennem is felmerült már, hogy talán felnőttként mennyivel több értelme lenne elolvasnom, de én is úgy érzem, hogy valamiért nem akarom. Biztos rossz élmény volt.
2018. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami nagy szám véleményem szerint, tulajdonképpen annyi volt az egész könyv, hogy Misi szenved 180 oldalon keresztül majd felfordul. Kész vége. Soha semmi jó azzal a gyerekkel nem történt, folyamatos letargia és mély depresszió az egész könyv, konkrétan én voltam rosszul míg olvastam. Olyan... nyomasztó az egész, mégse valami mélyen szántó történet, mai napig nem értem hogyan lett ekkora sarokkő a magyar irodalomban.
2018. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 évesen olvastam. Túl sok volt a szenvedés és a nyomor benne.
2018. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Negatív sztori.


Olvasd inkább a Békés harcos útja-t!

De a teljes filmváltozata is megnézhető itt a neten.

2018. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
A haverjaim és én is úgy gondoltuk, hogy egyszer el lehet olvasni, de van jobb. Voltak olyan könyvek, amiket többször is elolvastunk. Igaz, ez még 1980 körül volt.
2018. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 HaBB_00 válasza:

Szerintem nagyon vontatott.

Függetlenül attól hogy kötelező olvasmány

2018. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra kiváló, hogy megutáltassa a gyerekekkel az olvasást.
2019. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!