Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Erin Watt - Papír Hercegnő...

Kevyxx kérdése:

Erin Watt - Papír Hercegnő vélemény?

Figyelt kérdés
Megéri elolvasni?Milyen olvasónak ajánlanátok?

2018. okt. 19. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbet kedvencelt értékelés róla molyon:


2 csillag

"Nagyon vártam, elolvastam, és csalódtam. Ez az eseménysorozat lassan mindennapossá válik.


Lehet hogy az én könyvemből hiányoztak lapok, vagy lehet valami „fake” változatot olvastam, de ez a könyv úgy ahogy van botrányos.

A történet negyedéig azt éreztem, hogy igen ez az én könyvem lesz, aztán bejött az irdatlan mennyiségű szenny, és kiborult a bili. A könyv nem áll másból csak dugási hajlamokból, meg akarlak dugni, de most nem szituációkból, egyszer x-el smárolok, utána y kell ha nem vagy pénzes, menj a francba hozzáállásból bunkó vagy velem, de azért csusszan a bugyikám. Túlfútött izomagyak játsszák az eszüket, és a tesztoszteronos levegőtől fuldoklik az olvasó. A könyv vége egy rossz vicc, komolyan azért olvastam el 360 oldalt?

Az irói stilus miatt olvastam végig a könyvet, könnyen olvasható és elég haladós olvasmány. Néhol volt egy két vicces beszólás is, de ez édes kevés.

Nem akarom többé látni ezt a könyvet, se pedig a folytatásokat.

Nagyon megosztó könyv, szerintem ezt csak szeretni vagy gyűlölni lehet."

2018. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huhh hát ez kész...azért köszi,legalább nem vettem meg feleslegesen ^^
2018. okt. 19. 22:09
 3/3 A kérdező kommentje:

Utánna néztem a véleményeknek és találtam köztük olyat is ami igazán pozitív és kihagyhatatlan könyvet ígér.Szóval gondoltam ha valaki utána nézne itt gyk-n akkor tessék ezt is elolvasni,nagyon meggyőző így lehet mégis csak elolvasom,maximum nem folytatom tovább.Erről ennyit.Remélem azért tudtam segíteni attól függetlenül hogy a saját kérdésemre adtam választ.A vélemény moyl.hu-ról származik ^^



Royals függő lettem.. Ilyen érzés volt annak idején a Fuentes fiúkkal találkozni, később a Maddox testvérekkel. Nagyon itt volt az ideje hasonló kaliberű fiútestvérekkel megismerkedni, akik természetesen egytől egyig rosszfiúk!

Érdemes tisztázni, Erin Watt nem egy írónő, hanem kettő! Jen Frederick és Elle Kennedy a szerzőpárosa a könyvnek, utóbbit már ismerheti a magyar közönség is, az Off-Campus sorozata igazán sikeres lett nálunk is. Nem is lehet panaszom a stílusra, kevés könyvnél tapasztalom meg azt, hogy csak úgy pörögnek a lapok, egyik fejezetről a másikra, és azt veszem észre, hogy egész nap olvastam, mindjárt vége a könyvnek. Az én rajongásomhoz minden adott volt a regényben, az erős hősnőtől a pimasz rosszfiúkig, de természetesen a remek karakterek mellett egy nagyon jól fogyasztható történetet kaptam az egyik kedvenc romantikus szerelmi klisémmel: hogyan alakul át az egymást utáló két fiatal szerelmespárrá?

Imádtam Ella karakterét! Annyira független, talpraesett, okos és önzetlen, keményen állja a megpróbáltatásokat. Egy kissé ugyan naiv, de veszi a lapot, és tud küzdeni ha kell, sőt, képes visszaadni az őt ért sérelmeket. Nagyon bírtam, hogy mindig kimondja amit gondol, még ha kissé pimaszra sikerülnek is a válaszai. Kitartás jellemzi, ő igazán megérdemli, hogy elérje a céljait.

Reed, ő az alfahím a testvérek között, az öccsei bálványozzák és követik minden szavát. Ellával meglehetősen bunkó és elutasító, a többiek meg mennek utána. Az első pillanattól az a céljuk, hogy Ella meneküljön vissza oda, ahonnan jött. Azonban ahogy telik az idő, Reedről is kiderül, hogy vannak titkai, ő is sebezhető.

Persze kitalálható, hogy merre veszi az irányt a történet, és nincs is ezzel baj. Én legalábbis imádtam ezt az őrültséget az első betűtől az utolsóig, beleértve a függővéget is, ami olyan szívrohamot okozott, hogy gyakorlatilag fel kellett mosni. Gyönyörű érzelmi hullámvasútra visz a könyv, átéled a szereplőkkel a rengeteg intrikát, pletykát, megpróbáltatást, és amikor már úgy érzed a kedved szerint egyenesbe került minden, akkor a szerzők az arcodba nyomnak egy maflást. Azon nyomban keresni kezdtem a folytatás infóit, fülszövegét és értékeléseket, egyszerűen tudnom kellett mi történik. Szerencsénkre nem kell sokat várni, hamarosan jön a Broken Prince magyarul is.

Nem kevés szexuálisan túlfűtött jelenet került a könyvbe, amit ugyan ya könyvnek ajánlanak a szerzők, de a 17 éven felüli korosztálynak, amivel egyet is értek. A Royal fiúk lenyűgözőek, elég nagyképűek ugyan, de úgy tűnik van is mire, tényleg remek teljesítményt tudnak nyújtani, és ezt a szerzők be is mutatják. Reed részéről zongorázni lehet a különbséget az arrogáns bunkó énje és az Ellával töltött édesen gyengéd titkos pillanatai között. Természetesen nem csak kettejük szerelméről szól a könyv, az olvasó bő bepillantást nyer a gazdag emberek világába, ahol a pénz és a még több pénz körül forog minden. Alaposan meg kell gondolni, kiben bízol, nincs nagy választék. A családi összetartás fontos, ha Royal fiúk valakit utálnak, annak annyi, ha viszont bekerülsz közéjük, megvédenek mindentől.

Nekem az utóbbi hónapok legaddiktívebb olvasmánya volt ez a regény, el kell ismernem, behódoltam a Royal családnak. Bármikor újra kezdeném… Olvasd el, nem fogod megbánni!

2018. okt. 28. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!