Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Lelslie L. Lawrence regényhősről?

Figyelt kérdés

Én csak nemrég kezdtem el olvasni, de nagyon tetszik a karakter. Pár könyvet már kivégeztem.

Szerintem ötletes, eredeti és imádnivaló, mint egy igazi példakép.

Mindig jól szórakozok és izgulok érte. És baromi jó a személyisége.

A viselkedése.


2018. okt. 26. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb az összes könyv arról szól, hogy a mindenttudó főhős megold minden problémát, csak ő az, akiben bízni lehet, ő az isten. Bár jelenleg is olvasom az író egyik könyvét, de nekem személy szerint nem jön be az írása és sok a mellé beszélés.
2018. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jellegzetes figura, meglehet ennek az a trükkje, hogy egyes szám első személyben jelenik meg. Amellett, hogy elképzeled milyen lehet amellett bele is élheted magadat, gyakorlatilag olyan a személyisége amilyennek akarod. Szerinted zseniális, minden könyve de amelyikben az álneve a főszereplő pláne.
2018. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tiszta Mary Sue, az író a saját vágyait írta bele a szuper önmagáról, ezért is adta neki a saját nevét. Menő akar lenni, akiért a nők annyira rajonganak, hogy az se zavarja őket, ha megcsalja őket. Mások halála nem izgatja, akkor sem, amikor a taxis miatta halt meg; alkoholista is; olyan kangörcsöd, hogy még a halál küszöbén is szexelni akar.
2018. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan. :) De pont ez teszi bele a fantáziát.
2018. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!