Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Draco Malfoynak milyen alakban...

Draco Malfoynak milyen alakban jelent volna meg a mumus a szekrényből?

Figyelt kérdés
Tudom, ezt nem írják sehol, de ti mit gondoltok?

2018. okt. 30. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hermione :D
2018. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg Lucius Malfoy alakjában, de nem kizárt, hogy Voldemort alakjában, mint ahogy magának Luciusnak is. Nem minden Malfoy támogatta őt sem mellszélességgel, inkább félelemből én azt gondolom.
2018. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
egy balrog
2018. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Luciusra én is gondoltam, Voldemort meg olyan, hogy kb. mindenkinek megjelenhetett volna, hisz a nevét se merték kimondani, annyira féltek tőle. Akkor nem igaz, hogy Ron egy póktól jobban félt, mint Voldemorttól. :D
2018. okt. 31. 08:13
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem az apjától félt bár lehet ,hogy vérfarkastól mivel sokat emlegette az élsö részben
2018. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, mindenkinek, akinek nem említik külön a mumusát a sztoriban, alapértelmezésben Voldemort az. Luciusnak pl. egészen biztos, róla írja is a HP wiki.
2018. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vérfarkas. Emlékeztek arra a részre mikor a tiltott rengetegben bolyongott Harryvel és tartott tőle, hogy találkoznak egyel. És a könyvben a későbbiekben a Malfoly kúrián is minden baja volt Fenrirtől.
2021. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!