Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan töltdem ki az ürt szjg...

Hogyan töltdem ki az ürt szjg után?

Figyelt kérdés
Kiolvastam a szent johanna gimi sorozatot és ürt érzek az életemben. Ti mit csináltatok?😭

2018. nov. 8. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Tudom, hogy semmire nem jó közhely, de keress más olvasnivalót.

Ha sokáig vagy egy virtuális világ vagy közösség része, legyen az egy TV-sorozat, egy számítógépes játék vagy ebben az esetben egy könyvsorozat világa amikor befejezzed lesz benned egy űr, mert olyan, mintha elvesztettél volna valakit, vagy helyesebben valakiket. De el kell fogadni, hogy Reniék többet nem jönnek vissza. Keress valami mást, ami leköt.

2018. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam a teljes sorozatot még 3-szor. A hatodik rész volt a kedvencem, azt 6-szor is. Lényegében addig olvastam, amíg bele nem untam.
2018. nov. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Olvass más könyvet vagy gyakorold a helyesírást!
2018. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Papp Dóra: Tükörlelkek 1-2

Szirmai Ágnes: Szerelemre Castingolva, Titkok árnyékában


Nekem ez a négy könyv segített :)

2018. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavi Kata: Sulijegyzetek sorozatot nézd meg, állati jó!!!
2018. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a legjobb megoldás a más könyv olvasása. Természetes, hogy azok a karakterek, akik az emberhez hozzánőttek, a történet, amit úgy megszerettél, azt hiányolod, miután befejezted a könyvet (vagy pl. tévésorozatot). Szóval random kezdj el egy másik könyvet.
2018. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

Van neked életed? XDD

Amúgy Laurának van még sok könyve olvasd el azokat!

2018. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben azt szoktam csinálni, hogy teljesen más műfajú könyvet olvasok. Például az éves rendszeres Harry Potter újraolvasás után nem ifjúsági fantasyvel folytatom, hanem valami kortárs szépirodalommal, sci-fivel vagy ha nem bírok elszakadni az ifjúsági vonaltól, akkor elkezdtem (megint) az Anne sorozatot (Lucy Maud Montgomery). Ezt amúgy ajánlom is. Szerelem ebben is van, és nagyon szép. Vagy még egy tipp. Olvass el bármit azok közül, amiket Reni olvasott a könyvben. Asszem ehhez van is olvasós kihívás az egyik közösségi oldalon.

Vagy még egy tipp. Az Édesvölgyi Suli szerelmes ikrei egy 80'-as években írt amerikai sorozat, én szerettem kamaszként, érdemes vele megpróbálkozni.

2018. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!