Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van az, hogy a Szukits...

Miért van az, hogy a Szukits Könyvkiadónál rendszeresen késnek a megjelenésekkel?

Figyelt kérdés
Ráadásul karácsony előtt szivatják meg rendesen ezzel a jónépet. Ha ezt így folytatják tovább, akármilyen jó kiadványokkal is rukkoljanak elő, kénytelen leszek más kiadók webáruházánál elkölteni a pénzemet.

2018. nov. 13. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Talán mert nem csak rajtuk múlik, hanem a nyomdák kapacitásán is?
2018. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ipari Vagány válasza:
100%
De hát miért nem tőlük kérdezed ezt meg?
2018. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tegnap 15:31: Ha a nyomda kapacitása nem bírja, akkor miért nem váltanak nyomdát? Elvégre piacgazdaság van... Van számos nyomda a piacon, igazán választhatnának olyat, aminek a kapacitása megfelelő. Mert így csak vásárlókat fognak veszíteni. Bár lehet, hogy az én alapvető közgazdaságtani felfogásom túl nyugatias és nem illik ehhez az egyre jobban keletiesedő/oroszosodó magyar gazdasághoz...


tegnap 16:36: Hahó!!! Talán, mert féltem a még függőben levő csomagjaimat, nem gondoltál még erre? Nem olvastad a fejlécet? "Amit máshol nem merték... Itt megkérdezheted!" Mire van a Gyakorikérdések, ha nem arra, hogy kérdezzen az ember, főleg olyat, amit máshol nem mer megkérdezni?

2018. nov. 14. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Nahát, szépen sikerült "belecsempészni" egy kis politikát abba, hogy egy kiadó késik a könyveivel.

Szerintem szimplán csak hülye vagy.


Legközelebb vegyél be egy nyugtató pirulát és majd elmúlik.


Hát egyelőre csak egy vásárlót veszítenek. Téged. De majd lesznek új vásárlók. Aki magyarul akar olvasni, annak egy opciója van, mert egy fordítás egy kiadónál jelenik csak meg.

2018. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 12:52: A közgazdaságtan mióta számít politikának? :-) Én nem szoktam politikával foglalkozni, az "nem az én asztalom", ahogy szokásmondani. Egyébként mit az a kis belecsempészett politika az írásomban, ha szabad kérdeznem? Mert én nem politizátam egy kicsit sem, az biztos. ;-)


Nyugtató pirulát, minek? Teljesen nyugodt vagyok, ennyi erővel te is bevehetnél egyet. :-D


Idővel veszítenek majd több vásárlót is, nyugodj meg. Engem meg nem zavar, hogy angolul (vagy egyéb idegen nyelven) kell olvassak könyveket. Úgy is olyan kevés könyvet adnak ki magyarul a Szukits Könyvkiadónál, hogy így is, úgy is kénytelen vagyok beruházni angol nyelvű könyvekre. :-) Csak azért vásároltam eddig a Szukits Könyvkiadónál, hogy részben támogassam a magyar könyv- és képregénykiadást, de ha ennyire nem képesek megoldani a pontos, előrejelzett könyvkiadást megoldani, akkor kénytelen vagyok megvonni ezt a "támogatást" (legalábbis a Szukits Könyvkiadótól).


Egy fordítás egy kiadónál jelenik meg? :O Ezt honnan vetted? Több olyan könyvet adott ki a Szukits Könyvkiadó történelme folyamán, amit például a Gabo, a Lap-Ics, a Valhalla Páholy vagy a Metropolis Media is kiadott. Szóval az, hogy egy fordítás csak egy kiadónál jelenik meg az kicsit sem igaz.

2018. nov. 14. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
A magyar nyomdák nagyon drágák, nem véletlen, hogy egyre több kiadó Ázsiában nyomtat.
2018. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!