Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerinted mi a kulcsa egy...

Szerinted mi a kulcsa egy nagyszerű regénynek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 17. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem olvass utána:

Stephen King: Az írásról

Alexander Steele: Kezdő írók kézikönyve

Varga Bea: A siker tintája

2018. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én a te, illetve az emberek véleményére lettem volna kíváncsi, hogyan látjátok. Az első kettőt amúgy olvastam.
2018. nov. 27. 17:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Kisebbségiek legyenek a szereplők, a fsz. súlyosan, halmozottan hátrányos helyzetű (lehetőség szerint vak, fél lábú) gyerek legyen, aki szerethető és sajnálni való tulajdonságokkal rendelkezik. Legyen benne legalább 1 szex jelenet, és a történetben mentsen meg egy kutyát az irigyeitől. Ami még fontos, hogy valakinek melegnek kell lennie, egy meleg barát, akit kilógatnak a városháza ablakából feminizmus miatt.

Fordulatos legyen, mindig ő szívja meg a dolgokat, de a végén mégis egy néptáncos mesterlövész váljék belőle, és fogadja örökbe Kris Jenner. És váltsa le Orbán királyunkat, ezzel megteremtve a Világbékét!

2019. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor lesz a legnagyszerűbb ha törekedsz az igényességre és a tőled tehető legjobban írod meg a regényt. A többi a közönségen múlik.

Mozartot is csak halála után kezdték ténylegesen elismerni/felismerni és ma világ hírű. Igaz ő egy komponista de bármelyik írót/költőt is felhozhattam volna (csak most vmiért Mozart jutott eszembe xd)

A lényeg az h lehet saját korodban nem is csak a halálod után ismernek el te csak annyit tehetsz hogy mindent bele adsz :)

2019. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!