Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezek a könyvsorozatok még...

Ezek a könyvsorozatok még folytatódnak, vagy már "lezárultak?

Figyelt kérdés

Klikk

Bad girl

Beach girl

Hot Girl

Sajna eddig egyiket se olvastam. Így kérném azok segítségét akik olvassák ezeket, hogy nézzék meg nekem a könyvben irtak-e valamit arról, hogy lesz folytatása?

Pl.: Folyt.köv

Vagy: A következő kötet 2012. december 21-én kerül a boltokba (:D). Szóval értitek. :) Nem vagytok ti fogyatékosok.


Köszi és puszi mindenkinek!


2010. jún. 27. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én az összeset olvastam...A Beach Girlnek 3, Bad Girlnek 7, Hot Girlnek 2 része van eddig, és nem írták egyiknek se a végén, hogy lesz több, de szerintem a Bad Girlnek lesz, mert az olyan félbehagyós volt...
2010. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a Klikk-nek lesz folytatása?
2010. jún. 27. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
A bad girl valószínűleg nem fog folytatódni, a honlap sem frissült már időtlen idők óta, és a kiadó is ezt erősítette meg.
2010. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!