Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért folytatódnak folyamatosa...

Miért folytatódnak folyamatosan az álmaim? Veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

tegnap volt a nemtom hányadik alkalommal történik ez h álmodok vmit (nem túl jót, de azért nem rémálom) és megébredek még végig is fut rajtam a gondolat h milyen baromság és miután visszaalszom ugyanott folytatódik minden ahol abbamaradt. nagyon zavaró mert nem jó álmok


17/L


2011. máj. 31. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen néhányszor, viszonylag ritka dolog, de semmi különöset nem kell beleképzelni. Max. azt tudod tenni ha rossz álmod volt, hogy nem alszol rögtön vissza.
2011. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt egy ilyen álmodás sztori, talán valamit kihámozol belőle. [link]
2011. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt te csak képzeled.
2011. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mit képzelek?

h álmodok vagy h ha visszaalszok folytatódik ? -.-"


többieknek köszi

2011. jún. 1. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Általában akarom, hogy folytatódjon. De az álom elég képlékeny és már nem pont olyan, mint amilyen volt, de elhiheted magaddal, hogy olyan.
2011. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akarta a hóhér h folytatódjon mikor mint írtam nem volt jó épp jó álom. ugyhogy valószínűtlen h akartam h folytatódjon :/
2011. jún. 1. 15:40
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Igen, velem is előfordult már ilyen, hogy folytatódott 1-1 álmom, olykor pedig egyben álmodtam meg ismétlődően az egészet. Néha eléggé félelmetes dolgok jönnek elő...
2015. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!