Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Moly.hu-n mik azok a kihívások...

Moly.hu-n mik azok a kihívások? Hogyan kell teljesíteni?

Figyelt kérdés
Mármint értem, hogy x könyvet el kell olvasni, stb.stb. csak ha mondjuk jelentkezem egy kihívásra, akkor a könyvnél arra kell nyomni, hogy most olvasom? Aztán befejeztem, és ennyi? Mi az az "Én és a könyv" polc? Ezt hogyan kell csinálni? Sőt.. mik ezek a polcok?

2018. dec. 4. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
Asszem van ott valami fórum, regisztrálj rá.
2018. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha regisztráltál az oldalra, akkor lesz egy profiloldalat, ott jobb oldalt van egy felsorolás, kívánságlista, olvasmányok, stb. Ha elolvasol egy könyvet, és jelölted az olvasás kezdetét, végét, esetleg írsz egy értékelést, akkor ha rámész a könyv adatlapjára, jobb oldalt lesz egy olyan menüpont, hogy "Én és a könyv", ha arra rámész, kiad mindent, amit a könyvvel kapcsolatban csináltál az oldalon. Ennek a linkjét kell vinni általában a kihívásokra. A polc az más tészta, a profiloldaladon jobb oldalt van egy "polcok" link, ott tudsz új polcot létrehozni, ha szeretnél, de ez általában nem szükséges a kihívásokhoz. Egyébként a súgó oldala a molynak nagyon részletes, érdemes elolvasni, de kérdezz nyugpdtan, segítek szívesen.
2018. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!