Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kezdő gitárosoknak való...

Kezdő gitárosoknak való könyvet ismer valaki?

Figyelt kérdés
Olyan könyvet keresek, ami egy jó segédlet kezdő gitárosoknak, és boltokban is kapható! Phil Capone Gitáriskola kezdőknek c. könyvét szerettem volna megszerezni, de már csak használtan lehet esetleg és úgy se találtam egyetlen példányt sem. Aki ismer hasonlót, és könnyű beszerezni, megköszönném, ha megosztaná velem :)

2018. dec. 7. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
hát, könyvet nem, de a learn and master guitar című tanfolyamot le lehet tölteni innen onnan szerintem az a legjobb
2018. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen stílus és játékmód érdekel. Amit említesz, nem ismerem.
2018. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezzel bajban vagyok, mert nem értek hozzá, ajándék lesz, szóval úgy kérdezem, hogy egy 12 éves kissrácnak, aki most próbálkozik a gitározással, és kalsszikusabb rockbandákat szeret(műfajtól független, tehát Nirvana-tól GnR-ig mindent), neki milyen irodalmat ajánlanátok?
2018. dec. 7. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
12 évesnek semmilyet, mert nagyon valószínű, hogy egyedül nem fog boldogulni. Ha komolyan gondolja, keressenek neki tanárt a szülei! Bár igazából felnőttnek is ezt az utat javasolnám.
2018. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mojjo ***** válasza:
Maximálisan egyetértek a négyes hozzászólóval. Ez jelenleg egyedül kemény dió lenne. Főleg könyvből, mert ha még oktatóvideók lennének - de ott meg a használhatóak mind angolul vannak.
2018. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy jár tanárhoz, de szeret ilyeneket olvasni, amik plusz infót adnak, eléggé maximalista.
2018. dec. 8. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek szerezd be neki a Szigeti akkordiskolát hogy gyakorolgasson, szokja a gitárt. Mobilra is letölthető Guitar pro alkalmazással pedig a gptab fájlok egyszerűen lejátszhatóak és megmutatja mit hol kell fogni és hogy szól a teljes dal. Én ebből gyakorlom be a gitárszólókat pedig nem vagyok már mai diák.
2018. dec. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végre valaki aki a kérdésemre válaszol és nem mellébeszél, köszönöm, ment a zöld :)
2018. dec. 15. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!