Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit csináltok azokkal a...

Mit csináltok azokkal a könyveitekkel, amik nem tetszettek, de nem vagytok képesek rásózni egyetlen ismerősötökre sem?

Figyelt kérdés
Eladjátok? És ha igen szerintetek hol lenne érdemes eladni? Antikváriumba adjátok? Érdemes lenne oda vinni?

2018. dec. 13. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Én csak olyan könyvet veszek meg, amiről tudom, hogy tetszeni fog. Amúgy vidd antikváriumba.
2018. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én facebookon szoktam eladni/elcserélni csoportokban. (Vörös?Rubin? Zafir?... elnevezetű csoportban vagyok benne)
2018. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eladom a neten vagy a könyvtárnak adományozom. Múlt héten a Mikulásgyárnak ajándékoztam ey rakâs gyerekkönyvet.
2018. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rukkola! Legalábbis régen én ott elcseréltem. Most inkább keresek egy szabadpolcot, és otthagyom, elviszek helyette egy másikat. Könyvmegállónak is nevezik. Jó az antikvárium is, bár ott keveset fizetnek. Nem tudom, hol élsz, de itt Angliában vannak az úgynevezett charity shop-ok (jótékonysági bolt), ahová leadhatod. A könyvtár is jó ötlet. Lehet sulikönyvtár is, kivéve, ha erotikus, mert azt nem hiszem, hogy bevennék.
2018. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elajándékozom.
2018. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eladom vagy elcserélem Molyon.
2018. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha megpróbálod valahol eladni vagy elcserélni, mert az antikváriumok szinte fillérekért veszik csak be az új és jó állapotú könyveket is.
2018. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!