Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok véleményt mondani...

Tudnátok véleményt mondani erről a (még készülő) történetemről?

Figyelt kérdés

Link:

[link]

Hát, írni nagyon szeretem ezt a történetet és nagyon beleélem magam. (ezért néha túl értelmetlen lehet) Minden véleménynek örülök, mivel eddig se pozitív, se negatív véleményt nem kaptam. Az építő kritikának különösen örülök, mert az segít fejleszteni magam. Előre is köszönöm a véleményeket.



2018. dec. 19. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Beleolvastam az írásodba, megpróbálom megfogalmazni a véleményem.


Először is, számomra nagy öröm, hogy orosz neveket látok a történetedben, ugyanis abban a sztoriban, amit én írok, szintén vannak orosz karakterek. :D


Az írásodon még az látszik, hogy van hová fejlődnöd. Van benne fantázia, ugyanakkor a fogalmazásod egy kicsit ront az élményen. Ez a szemszög szerinti írás nekem személy szerint nem jön be. Azt gondolom, hogy talán jobb lenne, ha E/3-ban írnál, és akkor nem kellene folyamatosan váltogatnod, éppen ki is beszél.


Kevés az az információ amit átadsz, nem bontod ki eléggé a sztorit. Ez leginkább annak tudható be, hogy te mint író, tudod mi miért történik, és emiatt nem részletezed, de sajnos az olvasók nem tudják azt a karaktereidről/történetedről, amit te. Pl. az érzelmeikről is írhatnál többet, hogy épp hogyan érzik magukat az adott helyzetben.


Ha esetleg szeretnéd, szívesen segítek neked a továbbiakban, akár részletesebben is, nyugodtan írj üzenetet. :)

2018. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. dec. 20. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!