Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Böszörményi...

Mi a véleményetek Böszörményi Gyula 9.8.7 könyvéről és annak folytatásairól? Érdemes elolvasni őket?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekelnek ezek a könyvek, de anya nem akrja nekem megvenni. Apám pedig azt mondta, hogy primitív ilyen könyveket olvasni. Én pedig elég sok jó kritikát olvastam ezekről a könyvekről, a szüleim pedig a borítók alapján ítélnek.
2010. jún. 28. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

A világ legjobb könyvei! :D Nem a borító alapján kell ítélni. Rengeteg dologra rávilágít, az emberek majd' összes rossz tulajdonágára.

Az egy dolog, hogy a borítóján egy elmebeteg EMO látható... a lényeg nem azon van, hogy "namostgyorsanöljükmegmagunkat".

2010. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem az a sorozat az egyik legjobb, amit olvastam. Azokkal a könyvekkel szerettem meg véglegesen az írót. Egyszerűen MINDEN van benne, amire egy kamasznak figyelnie kell, érdekes, fordulatos módon mutatja be az emberek rossz tulajdonságait. Van benne barátság, szerelem, csalódás, bizalom, kitartás... egyszerűen csodálatos könyv. Habár az elején azt nem EMO-nak hanem darknak hívják, de ha ha érdekli a szüleidet: azért ilyen a borítója, mert a világban, amit leír, ők képviselik a még értelmes emberi lényt, ők azok, akik szabad akarattal rendelkeznek. A borítón kívül talán a leírást is el lehetne olvasni... különben meg Böszörményi Gyula nem ír "primitív" könyveket. Most nem írom tovább, mert személyes sértésnek veszem a kedvenc íróm leszólását... de a lényeg, hogy mindenképp győzd meg őket! Rengeteget lehet belőle tanulni, és valószínűleg ha elolvasod, többet nem jut eszedbe, hogy drogozz vagy egyéb káros dolgok. Ez a könyv megmutatja a helyes utat, hogy milyennek kell lenni. :) Szóval ostromold csak a szüleidet. :D


(Én akkor olvastam, mikor nem volt még meg a 3. rész. Súlyos elvonási tüneteim lettek. xD)

2010. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A borító nevében kikérem az elmebeteg emo jelzőt!
2010. dec. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Véristenkirály könyvsorozat! *o*
2012. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Most olvastam végig! Eddig rajongtam érte, de így elszarni a végét, már bocsánat! Ááá, ki vagyok bukva...
2012. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!