Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit gondoltok a Szürke 50...

Ti mit gondoltok a Szürke 50 árnyalata főszereplőiről?

Figyelt kérdés

Szerintem Ana elég semmilyen és unalmas, vele ellentétben viszont Christian összetett karakter. Lenyűgözött, ahogy lassan fény derült a sötét múltjára, és rájöhettünk, hogy a gyerekkori élményei miatt lett ilyen eltorzult a személyisége, ez pedig mélységet ad a karakternek. Különösen tetszik, hogy a traumái passzolnak a felnőttkori szokásaihoz, pl. azért parancsol rá mindig Anára, hogy egyen, mert kora gyerekkorában szinte éhezett. Következetesen és jól megírt, komplex karakter.

Egyetértetek velem?



2018. dec. 29. 17:07
 1/2 anonim válasza:
93%

A pali nem érdekel, de a nő tökéletes példa!


Kis egérke, aki megérzi a pénz szagát, majd elhiteti magával, hogy szerelmes, és benyeli a BDSM dolgokat a szerelem érdekében...meg a lóvéért!


Őszintén, szerinted együtt lenne a sráccal, ha nem ő lenne Mr Grey, csak egy takarító, őr, szerelő, postás,... ?

2018. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Christian a konyv szerint 21 evesen kezdte a ceget kb. 30 millio forintbol - ilyen eloelettel es karekterrel konkretan lehetetlen lett volna 25 evesen, azaz 4 evvel az alapitas utan dollarmilliardosnak lenni. A valosagban evek kellettek volna ahhoz, hogy nagyjabol feldolgozza a traumait (a PTSD annyira eltompitja az agyat es a memoriat, hogy nemhogy a Harvardra nem tudott volna bekerulni, de kozepiskolaba se).

Egyebkent szerintem is jo karakter, tetszik ez az eloeletes mellekszal, de azert akinek ilyen elete van, nem a csucson kezdi az uzletben.. (tapasztalat, evekig eltem ilyen kapcsolatban es durvan maradandoak a traumak.)

Ana meg a tipikus elesett lany, tokeletes szinesznot talaltak ra - es bar nem szeretem - Jamievel jo kemiajuk volt a filmben

2018. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!