Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan tábor/program mint...

Van olyan tábor/program mint az IOV (Leiner Laura Ég veled)? Szóval színes ruhás csapatok, feladatok (kiesés)

Figyelt kérdés
Szóval ti tudtok ilyeneket ajánlani amik hasonlók?Nagyon érdekelne és elmennék rá.Ha nincs ilyen tudnátok ilyenről szóló könyvet ajánlani.Előre köszönöm minden válaszolónak a válaszát!

2018. dec. 30. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen kitalált tábor. Nem létezik ilyen.
2018. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 777777777777777 válasza:
Sajnos mivel a történet kitalált ezért ez a verseny se létezik. Habár sokan szeretnénk ha létezne mégis sok anyagi költségben kerülne. De egyszer lehet megvalósul a LL fanok legnagyobb örömére!
2021. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincsen, bár jó lenne, én elmennék egy ilyenre
2021. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet egy kicsit késve válaszolok, de hátha valakinek tudok segíteni...


Én elég sokat kutakodtam létezik e hasonló, és végül megtaláltam a Vándor Viadalt!


2021 ben rendezték meg először, 9-11.-esek vehetnek részt rajta, viszont meg kell küzdeni az 5 fordulós selejtezőn hogy bejuthass, és a csapatban valakinek már részt kellett hogy vegyen egyszer Vándor táborban.


De itt vannak csapatszínek, hasonlóan kreatív feladatok, erdős, túrás és vizes részek is az amúgy ingyenes 6 vagy 7 napos döntőben, ami egy tábor.


A neten mindent megtalálni róla.

2022. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!