Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan program, amivel...

Van olyan program, amivel több szálon futó történetet lehet írni?

Figyelt kérdés

Tehát az lenne az ötletem, hogy szeretnék történetet írni.Néha előjön egy kérdés, és arra több válaszlehetőség is van.Aztán mindkét válaszhoz írok külön-külön folytatást.És mintha egy szerepjáték lenne.


Van ilyen program, amivel lehet írni, és azon belül is lehet külön-külön tagolni egy történetet?


Nem Wordre gondolok, mert ott csak hasábokat lehet csinálni.Értelmes válaszokat ha lehet



2017. nov. 3. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát Fighting Fantasy könyvet akarsz írni (lapozgatós könyv, Kaland Játék Kockázat). Ezeknek a fizikai kiadása ugyanúgy folyamatos, mint egy regény, az olvasónak kell a megfelelő számhoz lapoznia, így a Word tökéletesen alkamas erre, max a kész könyv végén rakod a neked tetsző sorrendbe a részeket.
2017. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen könyvek már vannak. Általában azt csinálják, hogy a könyvet magát nem tudod az elejétől a végéig olvasni. A kis szövegrészletek, amik az olvasó választásával zárulnak, mind meg vannak számozva.


A Kaland, Játék, Kockázat könyvek ilyenek. [link]

Itt egy lista, le is töltheted.

2017. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb 20 éve rengeteg ilyet olvastam. 31 vagyok
2017. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!