Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kezdőként milyen angol nyelvű...

Kezdőként milyen angol nyelvű könyvet olvassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék elkezdeni angolul olvasni. Olyat szeretnék, aminek könnyű a nyelvezete és könnyen megértem. Viszont olyat keresek, aminek a témája is jó.

Tudtok ilyet ajánlani?

Előre is köszi

16/L



2019. jan. 2. 20:03
 1/4 anonim válasza:
Valami gyerekeknek szóló könyvet, nem feltètlenűl mesekőnyv, hanem egy kis regèny vagy bármi
2019. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A padlásszoba kis hercegnője vagy A kutya különös esete az éjszakában. Nem tudom, milyen szinten állsz, de ezek nem túl nehezek. Ha esetleg túl szépirodalmiak, nézegess kicsit bugyutább YA könyveket, azoknak magyarul se fennkölt a szövege. :D
2019. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyjat olvass, amit előtte olvastál magyarul, mert különben ha nem érted, akkor megunod, és értelme sincs ismeretlen szöveget nézni, de végigszótárazni se. Alapból az idegennyelvű könyvolvastást egy kicait magasabb szinttől (B1 kb) lenne érdemes elkezdeni. Inkább olvass képregényeket, nézt sorozatokat első körben magyar felirattal. Illetve vannak könyvesboltokban direkt kezdőknek szóló olvasmányok, egyszerűsített szövegek, sokhoz van CD és hallgatni is tudod, minden fejezet után van néhány feladat és az ismeretlen szavak meg vannak magyarázva. Én ezt tartom a legjobbnak, mert ki tudod választani a saját szintedet.
2019. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek!
2019. jan. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!