Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hány éves kortól ajánljátok...

Ti hány éves kortól ajánljátok a trónok harca könyveket?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyban függ az ember személyiségétől is. Sok 14-15 éves van, akik simán odavágnak egy átlagos 18 évest, ha intelligenciáról, empátiáról, tudásról van szó.

Azonban sok 14-15 körüli gyerek pedig teljesen átlagos és igazából fel sem tudja az egészet fogni, csak részben.


Amúgy kb. ez az alsó határ, amit a legtöbben ajánlanak.

14-15 körül.

2019. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem 18 év legalább. Van, hogy nemi erőszakot leír.
2019. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

17 évesen olvastam őket (tavaly mind az ötöt), és abszolút értettem a dolgokat, a durvább részek, hát azok durvábbak voltak, de nem voltak tőle rémálmaim.

Függ a személytől is, mert a nővérem 21 évesen teljesen kikészül az erőszak puszta leírásától, míg valaki 15 évesen lazán megvonja rajta a vállát.

2019. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesnél fiatalabbnak semmiképpen sem ajánlanám. (Habár, több olyan, ennél fiatalabb ismerősöm is van, akik a sorozatot nézik.)
2019. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
13 éves koromban olvastam el a könyveket, 14 éves koromban néztem a sorozatot, nem voltak tőle rémálmaim, a szexuális része sem zaklatott fel, a mai világban nagyon korán kell felnőnie ilyen szempontból egy gyereknek. Az intellektuális része pedig teljesen emberfüggő, erre nem lehet konkrét választ adni.
2019. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!