Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Nektek melyik a kedvenc Örkény egypercesetek?

Az én kedvencem a Polgártársak!, de a Rossz álom és természetesen az örök klasszikus Arról, hogy mi a groteszk is közel áll a szívemhez. Érdekelne, hogy nektek melyik a kedvencetek, esetleg, ha van különösebb oka, akkor az is érdekel, hogy miért. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Örkény, Örkény István, egyperces, novella, groteszk, irodalom, kedvenc

jan. 16. 21:53  Privát üzenet  

A válaszok
nekem a telefonfülkés

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 16. 22:12 Privát üzenet
Hogylétemről

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 17. 11:17 Privát üzenet
Nekem az Életben maradni a kedvencem.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 18. 12:36 Privát üzenet
Az egyik a Ballada a költészet hatalmáról (a telefonfülkés :D), a másik a Gondolatok a pincében. Mindkettő örök kedvenc.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 25. 18:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki gyűjti rajtam kívül a Stephen King könyveket? Miért rajongtok érte, melyik a kedvenc könyvetek/miért? Ill. mennyit olvastatok már a kb 70 könyvéből (regény+novelláskötetek)?...
Melyik a kedvenc rubin pöttyös könyvetek?
Van kedvenc könyvetek?
Melyik a kedvenc egyperces novellád? Ki írta?
Melyik a kedvenc Őrkény írásotok?
Melyik a kedvenc Örkény Egypercesetek?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!