Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen az olvasási kultúrátok?...

Milyen az olvasási kultúrátok? Kölcsönzitek vagy veszitek a könyveket?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a könyvek elég drágák napjainkban. Éppen ezért álltam át a könyvtári kölcsönzésekre.


Ti milyen témákat olvastok szívesen?



2019. jan. 17. 19:49
1 2
 1/16 Simpleasthat ***** válasza:
83%
Én is inkább kölcsönözni szoktam.
2019. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vegyesen olvasok mindenfélét. Veszek is, kölcsönzök is és ebook-on is sok mindent olvasok. A kedvencem a scifik és a különböző thrillerek, misztikus történetek.
2019. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Veszem vagy e-book. Környezetvédelem ide vagy oda, a könyvnyomtatás a halál utáni élet a fáknak :D

Viccet félretéve szeretem megvenni a könyveket, gyarapítva ezzel a privát minikönyvtáramat. + elég sok könyvet kapok is ilyen-olyan alkalmakra (születésnap, karácsony ect. mindig könyvet kapok, a könyv pedig mindig mindenkinek jó ajándék)

Sok témában olvasok szívesen, legyen az életrajz, történelmi téma, vagy éppen a Harry Potter.


19/L

2019. jan. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Hát tapasztalatom szerint a könyvtárak a szépirodalommal foglalkoznak,meg a szakirodalommal.

Én a szórakoztató irodalmat olvasom.

Book24,Playáruház,digibook-on rendelek.

Illetve a moly.hun "a kiolvastam,eladóm" könyvek is jó árúak.

2019. jan. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4 akkor nem jó könyvtárba jársz

Én vegyesen kölcsönzöm és veszem a könyveket, iletve ebookot is gyakran olvasok. Legtöbbször fantasyt olvasok, de nem ritka az sem, hogy, krimit, YA disztópiát vagy egyéb nyálas romantikus könyvet veszek a kezembe. Legutóbb pedig a Galaxis Útikalauz sorozatot olvastam, amit nem nagyon tudok besorolni. :D Szóval elég mindenevő vagyok Mondjuk mostanában sajnos nem sok időm van olvasásra.

2019. jan. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Többnyire megveszem őket, de nem újan, mert azt nem tudnám megengedni magamnak. Antikváriumokból vásárolok, és mivel többnyire a szépirodalmi művek érdekelnek, általában szerencsével járok, és megtalálom azt, amit kerestem :)

Néha könyvtárba is elmegyek, nagyon ritkán veszek új könyvet, elektronikus formában pedig csak a legvégső esetben olvasok.

2019. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is inkább megvettem, de rá kellett jönnöm, hogy már hely sincs annyi könyvnek a szobámban, amennyit én életem végéig el akarok olvasni. :D Szóval én is áttértem az e-bookra, kölcsönözni nem szoktam. Ha van egy-két olyan könyv, amire nagyon régóta vágyom és azt tényleg szeretném könyv formájában elolvasni, azt megveszem.


Általában lélektani regényeket, romantikus drámákat, pszichothrillereket olvasok, meg szinte bármit, ami YA. Önfejlesztéssel, önismerettel kapcsolatos könyvek is gyakrabban kerülnek a kezembe mostanában. És a leendő hivatásomnak köszönhetően sok gyermekekkel, gyermeklélektannal foglalkozó szakirodalmat is olvasok.

2019. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
PDF-ben töltöm le őket. Praktikus és ingyen van.
2019. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is PDF-ben olvasok egy ideje.
2019. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, lehet buta kérdés, de mi az a YA?
2019. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!