Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerinted mikor jelenik meg a...

Szerinted mikor jelenik meg a tél szelei?

Figyelt kérdés
Szerintem 2020 végéig meg fog jelenni. Te mit tippelsz?
2019. jan. 29. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

2220. És akkor az író bejelenti, hogy még három könyvet tervez, mert nem tudná lezárni az egészet csak egyben.

Ezekre már 500-1000-2000 évet kell majd várni.

2019. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Martinnal kapcsolatban mire tippelek? Azt, hogy jobb lett volna ha odaadja az egész univerzumát egy olyan írónak, akinek nem kell három nap ahhoz, hogy megírjon fél oldalt.

A jelen helyzetben abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán valaha befejezi ezt a a könyvsorozatot. Teljesen felesleges dátumokon rágódni, akkor lesz kész ha kész lesz, ezt ő maga mondta. Ha arra nem volt képes, hogy a Trónok harca hype hatására befejezze, akkor ugyan mi ösztökélhetné még? Ő most volt-van a csúcson az HBO sorozatnak hála tízmilliók olvasták el a könyveit, egy csapásra ismert íróból világhírű író lett és ennek ellenére nem csipkedi magát.

2019. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne, mert 70 éves az öreg és ebben a korban sajnos nagyobb az esélye az elhalálozásnak. Lásd Andy bá is 75 volt. És ugye most a 6. kötetről beszélünk. Vaaagy egyszerre adja ki többet, ezt is meg tudnám érteni.
2019. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem George R.R. Martin nem azért fogja megírni a könyveket, mert "nemsokára" meghal. Ez azért kicsit erős.

Ahogy az Andy Vajnás hasonlat is. A két ember semmiben sem hasonlít egymásra.

2019. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!