Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha lenne Edevis tükrének egy...

Ha lenne Edevis tükrének egy ellentetje, akkor szerintetk mit látnának a tükörben a szereplők?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 22:28
 1/10 Metionin ***** válasza:
100%
A legnagyobb félelmüket.
2019. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazt, amivé a mumus is válik előttük
2019. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de én ezt úgy értettem, mint Harrynél volt a Bölcsek kövében. Érzelmi alapon mit látnának benne? Nem úgy, hogy Harry dementort, Ron pedig pókot, hanem olyasmit gondoltam, hogy például a számukra legfontosabb személyt holtan látják. Szerintetek kit látnának egy ilyen tükörben?
2019. febr. 6. 22:10
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
A tükör alapesetben a legnagyobb vágyat mutatja. Mi a legnagyobb vágy ellentéte? Én azért írtam a félelmet mert az is olyasmi amire a legkevésbé vágyunk. Pl. a saját életünket tönkremenve láthatnánk benne.
2019. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát abban az esetben talán Ron Hermionét, Harry pedig Ginnyt, de azért sok fontos ember volt még számukra, akiket nem akartak elveszíteni. Ronnak az egész Weasley család, Harrynek Sirius meg Lupin...
2019. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Edevis tükrének ellentéte a mumus a szekrényben.
2019. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban is látnak érzelmi alapon. Pl:Harry a félelemtől fél.
2019. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a tükör a leghőbb vágyukat mutatja, az ellentettje szerintem nem feltétlenül a legnagyobb félelmüket mutatná, hanem azt, amit a legkevésbé akarnak az életben. Persze sokaknak ez a kettő egybeesik, attól fél legjobban, amit a legkevésbé kíván. Harry viszont nem egy dementort látna szerintem, amitől legjobban fél, hanem önmagát amolyan Voldemortként (mindig azt akarta tudatosan elkerülni, hogy hasonlóvá váljon) Voldemort viszont ugyanazt látná, ami a mumusa, magát halottan. Hermione szerintem ostobaként látná magát, Ron jelentéktelenként, Dumbledore magányosként, Percy megvetettként, Molly és Arthur magányosként, Luna egy olyan világot látna, amiben nincsenek állatok és így tovább.
2019. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 26. 07:50
 10/10 anonim válasza:
Amit a legjobban utálnak.
2023. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!