Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés
percyfan nevű felhasználó kérdése:

Ha lenne Edevis tükrének egy ellentetje, akkor szerintetk mit látnának a tükörben a szereplők?

2019. jan. 30. 22:28  Privát üzenet  

A válaszok
Metionin nevű felhasználó válasza:

A legnagyobb félelmüket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2019. febr. 2. 16:59 Privát üzenet
ugyanazt, amivé a mumus is válik előttük

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2019. febr. 4. 18:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de én ezt úgy értettem, mint Harrynél volt a Bölcsek kövében. Érzelmi alapon mit látnának benne? Nem úgy, hogy Harry dementort, Ron pedig pókot, hanem olyasmit gondoltam, hogy például a számukra legfontosabb személyt holtan látják. Szerintetek kit látnának egy ilyen tükörben?

# 3/9Időpont 2019. febr. 6. 22:10 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

A tükör alapesetben a legnagyobb vágyat mutatja. Mi a legnagyobb vágy ellentéte? Én azért írtam a félelmet mert az is olyasmi amire a legkevésbé vágyunk. Pl. a saját életünket tönkremenve láthatnánk benne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2019. febr. 6. 22:26 Privát üzenet
Hát abban az esetben talán Ron Hermionét, Harry pedig Ginnyt, de azért sok fontos ember volt még számukra, akiket nem akartak elveszíteni. Ronnak az egész Weasley család, Harrynek Sirius meg Lupin...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2019. febr. 7. 21:17 Privát üzenet
Edevis tükrének ellentéte a mumus a szekrényben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2019. márc. 3. 11:02 Privát üzenet
Szerintem abban is látnak érzelmi alapon. Pl:Harry a félelemtől fél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2019. márc. 3. 11:03 Privát üzenet
Mivel a tükör a leghőbb vágyukat mutatja, az ellentettje szerintem nem feltétlenül a legnagyobb félelmüket mutatná, hanem azt, amit a legkevésbé akarnak az életben. Persze sokaknak ez a kettő egybeesik, attól fél legjobban, amit a legkevésbé kíván. Harry viszont nem egy dementort látna szerintem, amitől legjobban fél, hanem önmagát amolyan Voldemortként (mindig azt akarta tudatosan elkerülni, hogy hasonlóvá váljon) Voldemort viszont ugyanazt látná, ami a mumusa, magát halottan. Hermione szerintem ostobaként látná magát, Ron jelentéktelenként, Dumbledore magányosként, Percy megvetettként, Molly és Arthur magányosként, Luna egy olyan világot látna, amiben nincsenek állatok és így tovább.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2019. ápr. 25. 22:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 9/9Időpont 2019. ápr. 26. 07:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetk melyik fps reboot sikerült a legjobban?
Szerintetk megéri megvenni a Tirpitzet a world of warshipsben?
Dragon Ball Super kérdés! Szerintetk ki nyerne az alábbi harcban?
Van egy 60 watos full csoves hayden peacemaker fejem 4 db 12ax7 elofok es 2 db el34 vegfok csovel. A mai proban kb 2-3 perc melegedes utan kezdtem el rajta jatszani es kb 5 perc...
Szerintetk az SZJG3-ban ki nevezte be Renit Tayylor Swift számával?
Szerintetk meg fog halni valamelyik szereplő a star wars 7-ben?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!