Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Gyilkosság az Orient...

Melyik Gyilkosság az Orient expresszen film hasonlít legjobban a könyvre?

Figyelt kérdés

Azt hiszem három van, egy 1974ben, egy 2010ben, és egy 2017ben készült film.

Javítsatok ki, ha rosszul tudom.

A könyvet már olvastam. Az érdekelne, hogy a három film közül melyik ami legjobban átadja a könyvet, és amelyik legjobban hasonlít rá. (Akár szöveg, akár cselekmény szempontjából)



2019. febr. 3. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
David Suchet főszereplésével 2010-es verzió
2019. febr. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a 2010-re szavazok, messze az tetszett a legjobban.
2019. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt már nagyon régen láttam, de emlékeim szerint egész jól hozta a könyvet. A 2010-esben csak pár változtatás volt a könyvhöz képest, szóval az a legjobb választás. A legújabb viszont nagyon gáz! Poirot sosem mondaná ki a prostituált szót, a magassága pedig szervesen a sztorihoz tartozott, hisz amiatt becsülték le az elején, a történeti eltéréseket ne is említsük.
2019. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Tényleg ne említsük a történeti eltéréseket, mert kb. majdnem minden eltér a könyvtől a legújabb filmben. :D
2019. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!