Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani elgondolkodtat...

Tudtok ajánlani elgondolkodtató könyveket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ami az idővel kapcsolatos, a halállal és ami olyan témát boncolgat hogy mi a fontos az életben és az elolvasása után akár gyökeresen megváltozhat a gondolkodásod és mellé nem unalmas. Elsősorban ez a téma érdekelne. (Inkább modernebb könyvet szeretnék) Másod sorban szerelemmel kapcsolatos könyvek is érdekelnének (nem az a nyálas fajta) olyanok amiket nem tudtatok letenni és olvastatja magát. Mit ajánlotok? 18/l

2019. febr. 12. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Holtodiglan
2019. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.témamör: Dan Brown:Az eredet


Az első és a második téma kombinációja lehet Rácz Stefán Tibor: Az élni akarok

Lisa de Jong: When it rains


Nem vagyok fantasy rajongó, de ez a két trilógia a kedvencem: Pokoli szerkezetek, Tüskék és rózsák udvara (van bennük szerelem)

2019. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató könyvek:

- Paul Young: Viskó - még én sem olvastam, de azt mondják, nagyon jó, és elgondolkodtató

- Jennifer Niven: Veled minden hely ragyogó - ez lányregény, és szintén elgondolkodtató, az első kategóriába sorolnám. Én sírtam ezen a könyvön, és vagy egy hétig sokkban voltam utána.

- Exupéry: A kis herceg - <3

- Harper Lee: Ne bántsátok a feketerigót! - engem elgondolkodtatott és nagyon érdekes volt. Mindenképpen ajánlom elolvasni.

-Ruty Sepetys: Árnyalatnyi remény, Tengerbe veszett könyvek

- Biblia: ebben minden kérdésedre választ találsz, és nem csak lehet, hanem kell is rajta elmélkedni ;)


Szórakoztató lányregények:

- A párválasztó trilógia: szerelmi háromszög, hercegnők, herceg, klisé sztori élvezhetően kivitelezve. :) Egyik kedvencem.

- Száz évvel utánad: az eleje kicsit vontatottnak tűnhet, de aztán belelendül a sztori. Nekem nagyon tetszett.

- Szirmay Ágnes: Szappanopera 1,2: nekem nagyon bejött. :D

- Julianne Donaldson: Edenbrook, Blackmoore - nagyon szépen ábrázolják a szerelmet. Érdemes őket elolvasni.

- Deborah Lytton: Csend

- Kerstin Gier könyvek - ezekben is van szerelem, de nem azokon van a hagsúly



Bónusz:


William Goldman: A herceg menyasszonya - ez a könyv zseniális! Miért nem ilyet adnak kötelező olvasmánynak?

Marie-Aude Murail: Oh,boy!

2019. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!