Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tessa és Hardin összeházasodna...

Tessa és Hardin összeházasodnak Anna Todd After (Miután) című könyv negyedik része végén?

Figyelt kérdés

Végigolvastam mind a négy rész, és lehet figyelmetlen voltam, de számomra nem vállt világossá hogy a két főszereplő összeházasodott-e a végén? Hardin és Tessa férj és feleség lettek végül, vagy házasság nélkül fejeződött be a történet? Tudom hogy sokáig huzakodtak rajta, főleg a negyedik részben volt fontosabb szál, de nem tudom a végén hogy döntöttek. Valaki aki olvasta, esetleg ki tudna segíteni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 15. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mar regebben olvastam
2019. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 style_shan válasza:
Sziasztok tudom hogy masrol beszeltetek eddig de nem tudjatok higy lesz e folytatasa miutan cimu filmnek vagy csak konyvben van meg ? Remelem van folytatasa mert igy nem jo a befejezese
2019. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Én most olvastam el a negyedik részt. Azt mondja benne Hardin hogy nem házasodtak össze, de ő a feleségeként tekint Tessára. Szóval nem😊😊

2019. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem, nem házasodtak össze!

A legvégén a mielőttből Hardin szemszögéből, Hardin mondja hogy Tessa nem adta be a derekát a házasságnál de nemsokára befogja adni és már tényleg az övé lesz. (valami ilyesmi van a végén)

2020. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem beszél tényleges házasságról. Az utolsó alkalom, Tessa diplomaosztója, ahol a lány anyja kérdezgeti Hardint a nagy napról. Persze Hardin Tessára fogja, és igaza is van, mivel a lány "KONOK". Ezután már nem kerül szóba, csak hogy a babával próbálkoznak, majd hogy lesznek gyerekeik. Nekem az utolsó könyvben nagyon sok a homály és az üresség. Főleg, hogy két évet kihagynak, amiben semmiről sem lehet tudni, csak hogy egyik alkalommal szeretkeznek. De bennem valamiért ez egy nagy űrt hozott létre és már nem tekintem olyan stabilnak a kapcsolatukat, még akkor sem, ha Hardin ezt elfogadta.
2021. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!