Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ciki hogy szeretem...

Szerintetek ciki hogy szeretem a Twilight könyveket?

Figyelt kérdés
14/f
2010. júl. 1. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Majd kinősz belőle... Csak ne gondold, hogy ezek tényleg vámpírokról szólnak.
2010. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Az a ciki, ha olyan elborult rajongó vagy, amilyeneket mutogatnak a tévébe. A sikítozó buggyantak...
2010. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
áhh olyan nagy rajongó nem vagyok:D de azért szeretem
2010. júl. 1. 20:49
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

szerintem én a helyedben továbbra is szeretném, de inkább megtartanám magamnak, max a lány haverjaimnak mondanám el :D de a fiú haverok előtt tuti nem villognék vele :)

16/L

2010. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nem az... miért lenne? izlések és pofonok....

először engem is kiröhögtek az osztálytársaim (Fiúk) de aztán megszokták és ennyi...

A lányoknál meg pluszpont4;D

2010. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki még egy fiutól sem, szerintem. Én ( bár lány vagyok) mindig mondom a fiú ismerősimnek mennyire szeretem és ők mindig azt hiszik, hogy én is olyan őrült fan vagyok aki elkezd sikítozni, ha valamelyik főszereplő ide jön magyarországra. Pedig nem. A múltkor is itt volt Mo-n, aki a vámpír pasast játszotta még sem rohantam fel Pestre és kezdtem el sikoltozni. Teljesen hidegen hagyott pedig bírom a színészt.
2010. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Neeeem ciki. Van több olyan fiú ismerősöm is akik olvassák. És sztem ha cikiznek érte (és még nem olvasták) akkor nyomd a kezükbe a könyvet, hogy olvassák el és kész.

13/l

2010. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki,csak már unalmas...
2010. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nehogymár tetszik, aztán azért ne szeresd, mert ciki... :D (Mellesleg nem azért mondom, én pl utálom a Twilightot...)
2010. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség azért nem szeretni mert ciki lenne. Jó én nem sok emberrel beszéltem róla de senki nem nézett rám fura szemmel. Jó lehet van benne némi kivetni való a vámpirokkal alkotott képekkel kapcsolatban, de szerintem jó a történet, klasszikus romantika egy nem klasszikus öltönyben.
2010. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!