Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha online rendel az ember...

Ha online rendel az ember könyvet, akkor mikor kell kifizetni a szállítási díjat?

Figyelt kérdés
Úgy értem már a könyv vásárlásánál, az online fizetésnél felszámolja a szállítási díjat és nekem csak át kell vennem, vagy pedig a futárnak kell készpénzzel fizetni?

2019. febr. 25. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában többféle lehetőség közül is lehet választani, nézd meg az oldalon, ahonnan rendelsz, a fizetési és szállítási feltételeket.
2019. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
abban az esetben ha utánvéttel kéred, hozzáadják a rendelés végösszegéhez,tehát könyvek ára+ postaköltség ami általában kb 1500 ft.mindezt a futárnak fizeted amikor házhoz szállítják a csomagot.ebben az esetben mindig ellenőrizni kell hogy nem-e sérült a csomag
2019. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendeléskor a könyv árához hozzáadják a szállítási díjat, és az általad választott fizetési mód szerint történik a fizetés. Érdemes körbenézni, mert eltérő az összeg, előfordul, hogy már 2 könyv megrendelése, vagy bizonyos összegű rendelés esetén ingyenes, más az összeg házhozszállítás és pl. Pick-pack pontos átvételnél, illetve ha van, és azt választod, a személyes átvétel esetén nincs szállítási díj. Böngészd át az oldal fizetési, szállítási feltételekre vonatkozó részét, ahonnan rendelni szeretnél!
2019. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én többnyire rendelni szoktam a könyveimet. Volt, hogy házhoz szállítást kértem, amikor szabin voltam itthon, akkor futár hozta és neki kellett fizetni, mostanság inkább bolti átvétellel rendelek, akkor ott a boltban kell fizetni, és a férjem munka után beugrik érte és elhozza. Az utolsó pár rendelésemnél (házhoz) voltak macerás dolgok a házhoz szállítással, késtek, nem hozták csak másnap de nem értesítettek, egész nap várakoztattak stb.

A bolti átvétel a legjobb, ha időben oda tudsz érni munka után, még zárás előtt. Úgy megkapsz minden olyan kedvezményt ami online rendelés esetén jár, de nem kell egész nap a futárt várni otthon és készenlétben lenni.

2019. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, a szállítási költség hozzáadódik a könyvek árához, de általában 10.000 ft feletti rendelésnél nem számolnak fel szállítási költséget. Én sose fizettem szállításért. Minimum 10 ezer feletti, de sokszor van 20-30-40 ezres rendelésem is.
2019. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!