Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hangoskönyveket hol tudnék...

Hangoskönyveket hol tudnék keresni?

Figyelt kérdés

Munkában egyedül vagyok így általába sorozatot hallgatok de könyveket jobb szeretem. Imádok olvasni, amikor időm engedi olvasok, de sjanos egyéni vállalkozóként gyerekek mellett ritka ez a pillanat.


Főleg modernebb könyvek, könyvsorozatok érdekelnének (kivéve Harry Potter mert azt már olvastam 15x és hallgattam is :D)


Fiataloknak szóló regények, bármi.. köszi :)



2019. márc. 15. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A [link] weboldalon találhatsz hangoskönyveket.
2019. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, akkor ajánlom az Audible-t, ami az Amazon hangoskönyv szolgáltatása. Angol nyelven rengeteg könyv elérhető, nyelvgyakorlásnak, szókincs fejlesztésnek nagyon jó lehet.
2019. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Sajnos angol nem jó, tudok de koncentrálni kéne rá így elvonja a figyelmem ami meg kell a munkához. Így csak magyar, azért köszönöm :)

2019. ápr. 15. 07:59
 4/4 anonim válasza:
Szia! Itt is nézelődhetsz : hangoskonyves.hu
2019. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!