Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Galaxis útikalauz stopposokn...

A Galaxis útikalauz stopposoknak : [A világ leghosszabb trilógiája öt részben] milyen könyv?

Figyelt kérdés
A leírásaiból nem nagyon tudom eldönteni, hogy poén könyv-e, vagy kaland. Jó könyv? Miről szól? Hány éves korosztálynak való?

2019. márc. 30. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy humoros, lényegében paródia könyv.

Meg is filmesítették, kb. ez a legjobb része:

https://www.youtube.com/watch?v=HO9CB03Tv54

Ha ez a jelenet tetszik, akkor a könyvet is érdemes elolvasni.

2019. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Kedvenc könyvem. Eléggé elvont, de a saját stílusában kiemelkedő és megismételhetetlen mű. Már többször is olvastam, először 15 évesen.
2019. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Olyan hogy az első oldal után tudtam, hogy tetszik. Úgyhogy csak kezd el olvasni és úgysem akarod abbahagyni. A film... az nem sikerült.
2019. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon kretén humora van, de az élvezhető fajtából (szemben pl egy Family Guyyal), engem kicsit Rejtőre elékeztet, persze más műfaj.

Szerintem a film is jól sikerült, még ha csak egy töredékét adja is át az öt könyvnek.

2019. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
42
2019. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót, csak ajánlani tudom.
2019. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!