Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen? Baráti szexből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Baráti szexből szerelem?

Figyelt kérdés

Párszor lefeküdtem az egyik fiú barátommal.Az elején tisztáztuk, hogy csak baráti alapon megy ez az egész. Neki sem volt senkije, nekem se, akkor miért ne. Mostanában azonban észre vettem rajta, hogy teljesen más velem. Kedveskedik, üzenetek küld. Lehet, hogy rosszuk gondolom, de úgy tűnik, mintha kezdene megszeretni. Lehetséges az, hogy a barátság szex után átfordul szerelembe?


23/L


2011. szept. 11. 11:30
 1/7 A kérdező kommentje:
*üzeneteket
2011. szept. 11. 11:32
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen! És szerintem ez azért elég gyakori. Ha nem akarod, hogy beléd szeressen akkor mi a nyavajának szexelsz vele?
2011. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Baráti szex...micsoda világ ez:(

Simán beléd szerethet. Lehet, hogy eddig is érzett irántad valamit, csak neked ez nem tűnt fel.


Tanács: ha szexelni akarsz, akkor keress magadnak valami kant,akihez semmi közöd, de ne a barátságot rondítsd el egy ilyen csúnya húzással.

2011. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tajparaszt ***** válasza:
85%
És ez most jó vagy rossz?
2011. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

elképzelhető hogy többet érez irántad amit kellene,,,átestetek a paci másik oldalára!

Fiú és lány között nincs barátság!Ne légy idióta!!!

2011. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Fiú és lány között VAN barátság. Hülyeség az, hogy nincs. Amúgy én is kipróbálnám ezt a barátiszexet, bár most, hogy így mondod, hogy lehet beléd szeretett elég cinkes.
2011. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztalatlétezik. Mostani párommal igy jottem ossze,1 eve vagyunk eggyutt. Elotte en se hittem benne
2014. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!