Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvmolyok! Tud esetleg...

Könyvmolyok! Tud esetleg valaki olyan könyvet ajánlani ami fantasy, mégis régi korban játszódik?

Figyelt kérdés
Szeretem a habosbabos ruhákat meg az udvarias öltönyös férfiakat ezekben. Olvastam Cassandra Clare-től a Pokoli szerkezetek trilógiát, és szerelmes vagyok ebbe a stílusú dologba. :D

2019. ápr. 11. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gail Carriger: Napernyő protektorátus sorozat
2019. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gimesi Dóra, Jeli Viktória, Tasnádi István: Időfutár

Kerstin Gier: Időtlen szerelem trilógia

Marie Lu: The young elites - Az ifjú kiválasztottak

Leigh Bardugo: Grisha trilógia és Hat varjú (vigyázz, ezeknek még nem jelent meg az összes része, úgyhogy csak akkor ajánlom, ha nem zavar, hogy várni kell)

Marissa Meyer: Heartless


Én ezeket olvastam, és szerintem jók, de ha ezek mellett szeretnél még könyveket találni, akkor tudom ajánlani a moly.hu keresőjét. Ott a könyvek adatlapján találsz kulcsszavakat, és azokra rá tudsz keresni, hogy hasonló könyveket találj.

Pl. ezen a linken találsz viktoriánus címkékkel ellátott könyveket: [link]

2019. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
61%
Sarah J. Maas:Üvegtrón sorozat
2019. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!