Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szurovecz Kitti könyveiben...

Szurovecz Kitti könyveiben vannak LMBT karakterek?

Figyelt kérdés
A fényemberek trilógiában vannak LMBT karakterek? És a hópelyhek a válládon-ban? Ha igen, akkor ki? Előre is köszi!

2019. ápr. 18. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos igen, múszály beleírnia, így jobban veszik a tinik.
2019. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
"muszály"... *facepalm*
2019. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első:

Te se vagy valami okos, te homofób idióta 😂😂😂

2019. ápr. 19. 00:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Muszáj*


Amúgy meg én nem vagyok homofób, de felteszem a másik válaszolónak is hozzám hasonlóan elege van abból, hogy MINDENHOL (filmek,könyvek,játékok, stb.) kell lennie kötelezően legalább egy LMBT karakternek mert hát az húde fontos. Lassan már úgy állítják be mintha ez lenne a normális.

2019. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
4. Nem kötelező sehol sem lennie lmbt karakternek. Az író maga dönti el, hogy ír van nem ír bele. Ha nem tetszik, akkor ne olvass, de ne hazudozz, hogy kötelező.
2019. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És igen, egyébként teljesen normális, ha valaki meleg vagy más.
2019. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És még mondja, hogy ő nem homofób.

Ha én azt mondom, hogy ''nem értem a színesbőrűeket miért nyomják ennyire könyvekben, filmekben stb'' az rasszista beszólás. Ugyanez vonatkozik a homofóbiara is. Legalább magadnak ne hazudj.

2019. ápr. 20. 19:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Annak ellenére hogy olvasol, nem lehet valami jó a szövegértésed ha a "kötelező"-t szó szerint vetted. Akkor fogalmazok másképp.


Nekem az a bajom hogy manapság már divat az LMBT. Ömlik a médiából, az irodalomból, zenéből meg mindenből. Minek? IMO ez nem segíti a melegek helyzetét, hanem ponthogy rontja.

2019. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De és ez téged miért zavar? :D Inkább pont hogy rólad van itt szó. Nézz meg más embereket, akik olvasnak. Nézz külföldi booktubereket: az összes diversityért könyörög. Aztán itt van magyarország, ahol tönkremegy a világ, ha van két mellékszereplő a könyvben, akik melegek.

Tudod miért vannak ott? Elárulom: mert a való életben is léteznek.

Talán a testvéred az, talán az apád, talán a szomszédod. Sohasem tudod, de mégis léteznek. Pont hogy akkor nem valami ''igazi'' a könyv ha csak fehér heterókból áll, ugyanis hate to break it to you, de nem csak fehér heterókból áll a világ.

És fogadj el egy tanácsot: ha fel, le, esetleg oldalra ugrálsz is lesznek meleg karakterek a könyvekben. Ha zavarnak...ne olvass.

2019. ápr. 20. 20:56
 10/12 anonim válasza:
Szerintem azert van oriasi szerepe annak, hogy - megha divatbol is teszi az iro, hogy tobben rakapjanak - homoszexualisokat, esetleg egyeb kisebbsegeket mutat be a karaktereken keresztül, mert ezaltal a fiatal generacio mar sokkal valodibb kepet kap a vilagrol es a korulotte levo emberekrol. Amilyenre elozo valaszoloknak ugy tunik nem volt alkalmuk. Ezaltal lehetoseget kapunk, hogy megha nem is a mi generacionk, de a kovetkezo egy olyan vilagban nojon fel, ahol nem kezelik majd tabu temakent, mindenki boldog eletet elhet es nem kell onamitas es alca mogott leelnie az eletet, mert az elozo generacio ebbe a szerepbe tolta bele, hogy mindenaron fiu+lany, csaladalapitas stb.
2019. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!