Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastam, hogy az ágyi poloská...

Olvastam, hogy az ágyi poloskák régi könyvekben szeretnek elbújni. Én szeretnék könyvtárba járni, de nem szeretnék poloskákat hazacipelni. Mit tehetnék ennek megelőzése érdekében?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran fordulnak elő könyvtárban ilyen esetek? Közületek már volt valakinek ilyen problémája, az elég ha jól átnézem a könyvet mielőtt hazahozom?

2019. máj. 8. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ma már kevesebben alszanak a könyvtárban, mint régebben. Ha voltak is poloskák, éhen is haltak már.
2019. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy sokáig elélnek táplálék nélkül is.
2019. máj. 9. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó 30 éve járok könyvtárba, onnan még nem sikerült poloskát hazahozni. Szomszédból már jött át...
2019. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem kell cipelni őket, nem nehezek! Tök könnyen haza tudsz hordani párat, komolyan, észre se veszed! :)
2019. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D
2019. máj. 18. 00:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor túlaggódom. :-())
2019. máj. 18. 00:56
 7/7 A kérdező kommentje:
3as, hogy szabadultatok meg az ágyi poloskától?
2019. máj. 19. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!