Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek nem hasonlít...

Szerintetek nem hasonlít Voldemort, valamelyik történelmi személyünkre?

Figyelt kérdés
Én a 7. rész-ben vettem észre hasonlóságot Voldemort és ... között.Kíváncsi vagyok,hogy más is így gondolja-e,és,hogy miért.:)
2010. júl. 6. 18:44
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Szálasira a mugliüldözés miatt. :)
2010. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
én nem nézem a harryt, de most megnéztem ezt a szereplőt képen! Nem tudom kire hasonlít, de kiváncsi vagyok szerinted kire...???
2010. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

nem külsőleg.:)

pill megkeresem a könyvben azt a mondatot,ami miatt hasonlítom valakihez.

Szálasi?hmm...nem arra gondoltam,bár lehet Ő rá is hasonlíthat....

2010. júl. 6. 19:02
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Hitler?
2010. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Hitlerre gondolsz, de érdekelne az a bizonyos mondat.:)
2010. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
igen,rágondoltam....viszont nem találom azt a bizonyos mondatot.:S az biztos,hogy a 7. kötetben van, asszem át kell nyálaznom újra a könyvet.:S:D
2010. júl. 6. 19:52
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

meg az egész történet olyan mint a II. vh


Voldemort = Hitler és a náci No.

HarryPotter és akik ellene harcolnak = szövetségesek (USA, Anglia, Fro. ...stb)

muglik = zsidók

aranyvérű = übermensch

gépfegyverek helyett varázspálcákat használtak...


most hirtelen ennyi jutott eszembe

2010. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem találtam meg még mindig a mondatot,de valahogy úgy hangzott,hogy a muglik alacsonyabbrendű fajok.

és ekkor ugrott be a fajelmélet,és akkor elkezdtem ezen agyalni.bár lehet véletlen egybeesés.azért voltam kíváncsi mások véleményére is.:)

2010. júl. 6. 21:49
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
hát kezdjük ott hogy Hitler, csak védte a nemzetiségét, az országát. Mi magyarok is gyűlöljük a kisebbséget(cigányokat) ő is így volt a zsidókkal. nem akarom nagyon védeni, de a mai világnézetével az ember megérti mit érezhetett, amikor az állam milliárdokat költ a segélyre, amiket a semmiért kapnak, míg az árvízkárosultak, semmit sem kapnak. Bár hitler módszereivel nem értek egyet(gázkamrák,koncentrációs táborok) azzal igen, hogy német föld németeké, nem zsidóké, most pedig úgy hogy magyar föld magyaroké, de ebből semmi nem látszik hogy teljesülni fog, mert magyar föld, így is sárba van tiporva, és ha a mi "igazságos vezetőink" nem kezdenek valamit(segélymegvonás-persze csak roma kisebbségtől, akik dolgoznak és rendesen élnek azoktól nem) akkor ez az ország egy kupac kuruc sz@r lesz:(:(
2010. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Jójó.még mielőtt eltérnénk a témától én nem azt állítom,hogy Voldemort Hitler volt,csak véle hasonlóságot közöttük.

Azt nem tudja valaki,hogy J.K.Rowling kiről mintázta voldemort alakját?

2010. júl. 7. 00:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!