Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek nem hasonlít...

Szerintetek nem hasonlít Voldemort, valamelyik történelmi személyünkre?

Figyelt kérdés
Én a 7. rész-ben vettem észre hasonlóságot Voldemort és ... között.Kíváncsi vagyok,hogy más is így gondolja-e,és,hogy miért.:)
2010. júl. 6. 18:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%

Én arra értettem,hogy a gonosz oldalára van állítva,legalábbis az írónő arra vezeti az olvasót(legalábbis a 6. könyvben biztosan).Valóban,nem rossz ember,ez viszont csak a 7. könyvben derül ki.


Egyébként szerintem egész jó tanár lenne,ha nem lenne annyira kivételezős.


Amúgy nekem ő ez egyik kedvenc tanárom.:D

2010. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Izéé,nem tanárom,hanem szereplőm.xd
2010. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is. :D Olyan beszólásai vannak. :P
2010. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
adolf hitler...nekem tökre ő jut róla sz eszembe XD
2010. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
azt hiszem, tudom, melyik mondatra gondolsz. Nem Kingsley mondja a Potterfigyelőben?
2010. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Egyébként sokan azt tartják, hogy nem is Voldemort hasonlít Hitlerre, hanem Grindelwald, mert németes hangzású a neve, és kb. akkoriban élt, mint Hitler (1945-ben győzte le Dumbledore Grindelwaldot, ha jól emlékszem, és Nurmengardba vitette)
2010. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
amúgy mcgalagonyt is egy ismerőséről a kedvenc, bár szigorú de igazságos angoltanáráról mintázta :)
2010. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Tegnap néztem meg a filmet de abszolút a zsidóüldözések jutottak eszembe. Amikor behurcolták kihallgatni a félvéreket/sárvérűeket.. Az egyik nőnél meg nem tudtam eldönteni, hogy az most tényleg sárvérű vagy csak úgy random azzá nyilvánították, pedig nem is.. Szóval ja.
2010. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Andrispapp97 ***** válasza:
Am Dumbledore-t is élő szereplőről mintázta.A saját igazgatójáról Alfred Dunnról:)
2011. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Meg az is hasonló, hogy Voldemort is sárvérű volt, és Hitler sem volt szőke, kékszemű, magas német.
2013. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!