Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés
Tw nevű felhasználó kérdése:

Baj ha a The 100 könyvsorozatból az első kötetet kihagyom?

Mindenhol kersetem de sehol nem tudom megvenni, a sorozatot láttam szóval tudom mi a lényeg de lehet hogy a könyv más, ha valaki olvasta légyszi mondja meg hogy baj e vagy kezdhetem a másodikkal

Keress kérdéseket hasonló témákban: könyv, kiválasztott, Visszatérők

máj. 16. 17:35  Privát üzenet  

A válaszok
Hát abba van leírva a lényeg és a főbb mozzanatok

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 19:00 Privát üzenet

Én nem olvastam (még) a könyvet, de én úgy tudom, hogy eléggé más. Mindenesetre, vannak facebookos könyves csoportok, ahol próbálhatsz keresni eladót. Vagy ha esetleg tudsz angolul, és belefér az angol nyelven való olvasás, akkor úgy hamar tudsz találni neten.

Esetleg jegyeztesd elő egy könyvesboltban, és várj egy picit. Hátha.

Mindenesetre, ki lehet hagyni, de én így, hogy nem is olvastam, így is azt mondom, hogy ha lehet inkább ne hagyd ki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 16. 20:53 Privát üzenet
Nem szabad kihagyni! A többi részben eléggé visszautalnak az első történéseire

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
H. Potter első részében amikor Harry áthalad a tűzön, egy pici fiola bájital segítségével teszi. De hogy került bele még egy adag, ha előtte Mogusnak volt rá szüksége?
Amikor Harry az első vacsoráját költi a Roxfortban, akkor a narrátor felsorol sokféle ételt, majd hozzáteszi, hogy "valamely rejtélyes okból" mentolos humbug - ez valamire utalás?
A készülő naplóregényem első fejezeteit véleményezné valaki?
A Vaják könyvsorozatból hanyadik könyvig tart a Witcher első része?
Egy híres filmsorozat könyvadaptációját szeretném elkészíteni. Az első részeket ők is egy könyvsorozatból készítették. Én ezt önszórakoztatásból írtam meg. Ingyenesen szeretném...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!