Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit ajánlatok Stephen Kingtől...

Solo66 kérdése:

Mit ajánlatok Stephen Kingtől folytatás képpen?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén eddig egyszer sem olvastam önszántamból könyvet ami egyértelműen az én szegénységi bizonyitványom. Viszont úgy hozta a sors hogy egy hetet itthon töltöttem és a polcon ráakadtam Stephen King, Joyland című könyvére. Egyszerűen olyan szinten magával ragadott hogy két nap alatt kiolvastam. Most viszont egy óriási űrt érzek magamban. És ezért kérném a segítségeteket. Ez volt az első könyvem S. Kingtől. Igazából egész életem alatt ez volt az első könyv amit végig olvastam ásítozás és mindenféle nyüstölés nélkül. Mit ajánlanátok tőle? Nagyon érdekel és nagyon tetszik a kifejezés módja. Mindene. Brutál jó. Viszont nem tudom így hangulatban mi lenne ami hasonló lenne a Joylandhez. Tudnátok mondani párat ?
2019. máj. 17. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Cujo (brutál jó)
2019. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a Joylandig még nem jutottam.

Amit nem tudtam letenni:Végítélet,Újjászületés,Borzalmak városa,A sárkány szeme,Rémkoppantók,Hasznos holmik,Duma Key.

Bár érdemes megemliteni ,fiát,Joe Hillt:Spóra című könyvével!

2019. máj. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Abszolút kötelező darabok Kingtől, meg úgy alapból, csodálatos könyvek: Halálsoron, Remény rabjai, Állj mellém

Nagyon szuper King könyvek: Ragyogás, Kedvencek temetője, Tortúra, Az

2019. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(Kedvencek temetője=Állattemető)
2019. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Már ezzel a címmel is megjelent.

2019. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az átkozott út

Cujo

Borzalmak városa

Remény rabjai

Állattemető

Tortúra

Halálos árnyék


Nagyobb lélegzetvételűek:

Az

Rémálmok bazára (novelláskötet)

2019. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Huu tudom későn írok, de azért remélem még olvasod.

Én már gyerekkoromban szerettem olvasni, de teljesen megértelek téged, lehet hogy ezután megszereted a könyveket. Nekem King a kedvenc íróm, eddig nem találkoztam olyan könyvével ami nem tetszett (pedig a legtöbbön túl vagyok) szóval bármelyiket ajánlom, de nekem a személyes kedvencem a Christine. Azt hiszem ezt senki nem említette feljebb, nem a legismertebbek közé tartozik de eszméletlenül jó. Illetve a Minden sötét, csillag sehol-t nem tudtam letenni. Ebben 4 kisregény van, mindegyiket imádtam. De mondom bármelyik könyvét meleg szívvel ajánlom (igen, kicsit elfogult vagyok :))

Jó olvasást!

2019. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7es:

Hmmm,Csipkerózsikákig eljutottál?!Hát a fülszöveg alapján vártam a megjelenést,viszont a 3.oldalon nem jutottam túl!Nagyon nem tetszett.

Nekem a kedvenceim:A végitélet,Rémkoppantók,Újjászületés,Borzalmak városa,A sárkány szeme

2019. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: nem azt még nem olvastam de màr kinéztem. Mondjuk az a fiával (aki szintén író ezek szerint) közös, ha jól tudom. Meglátjuk milyen. :)
2019. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fiának van egy nagyon jó képregénye, a Locke and Key. Ajánlom azt is
2019. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!