Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen fordulat/ok vannak a...

Milyen fordulat/ok vannak a Hamletben?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenki meghal, ez nem elég fordulat? 😂 Na jó, ott vannak persze az olyanok, mint hogy Hamlet leszúrja Poloniust, meg hogy aztán megmenekül Guildensterntől és Rosencrantztól és öket végzik ki, meg ilyesmi. Vagy hogy Ophelia beleőrül az apja és a szerelme elvesztésébe. Vagy hogy Gertrúd iszik a mérgezett borból. Vagy tényleg bármelyik karakter halálát ide lehet sorolni, mert nincs egy sem, ami ne lenne egy kicsit váratlan. Amúgy ha nagyon nem akarod elolvasni (megértem, olvasni én se szeretem Shakespeare-t), nézd meg a Zeffirelli filmet. Pont ugyanolyan, mintha elolvasnád, de kevesebb idő (kb 2 óra) és sokkal érthetőbb, ha látod is mi történik. Én anno így írtam belőle ötöst gimiben, sőt a próbaérettségin is ezt húztam, és ötös lett..
2019. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!